Organisasjon


Besøksadresse:  
Hasle-Løren ishockey
Spireaveien 1
0580 Oslo
 
 
Organisasjonsnummer: 935 538 378
E-post: ishockey.yngres@hasle-loren.no
Styret   
LederKyrre Teisboishockey.yngres@hasle-loren.no  99555572
NestlederKlas Birkedalklastb@online.no
MedlemHarald Aga harald.aga@gmail.com 
MedlemLine Kristoffersenokonomi-ishockey@hasle-loren.no 
MedlemRune Fjellvangrunfj@online.no 
MedlemBenjamin Lindborgbenjamin.lindborg@avinor.no 
MedlemPia Eckmanpiaeck@gmail.com
VaraMaggy Martin Bliksettodu100@yahoo.fr 
Roller
Sportslig lederNicklas Huddsl-ishockey@hasle-loren.no413 21 108
AktivitetslederSindre Jessenaktivitetsleder.ishockey@hasle-loren.no454 66 615
DommeransvarligBhavnish Methabhavnish.metha@gmail.com912 46 966
IsfordelerHarald Melandisfordeler@hasle-loren.no
Lagledere – sesongen 2021/22   
Damer eliteRune Fjellvangrunfj@online.no900 49 489
HL2 (4. div)Anders Smedsrød anders.smedsrod@no.lockton.com991 09 982
HL3 (5. div)Aksel Guerraaksel.guerra@gmail.com483 08 348
U21 (1.div)Sindre Jessensindre.jessen@outlook.com454 66 615
U14Cecilie Nilsencecilienilsenpriv@gmail.com928 44 354
U13Klas Birkedalklastb@online.no922 04 210
U12Roar Figenschowrfigenschow@gmail.com456 79 465
JU11Rune Fjellvangrunfj@online.no900 49 489
U11Morten Kjønnø mkjonno@outlook.com481 18 388
U10Synne Leypoldt synne@itube.no918 80 291
JU9Rune Fjellvangrunfj@online.no900 49 489
U9Silje Gundersensiljegund@yahoo.no994 46 944
U8Line Kristoffersenlinejannicke@hotmail.com951 37 511
U7Nini Mohnninimohn@hotmail.com409 13 083
Hovedtrener: Sesongen 2021/22   
Damer eliteNicklas Huddsl-ishockey@hasle-loren.no413 21 108
HL2 (4. div)Anders Smedsrødanders.smedsrod@no.lockton.com991 09 982
HL3 (5. div)Aksel Guerraaksel.guerra@gmail.com483 08 348
U21 (1. div)Sindre Jessensindre.jessen@outlook.com454 66 615
U14Fredrik Blikset
Joachim Sørvik Pinnås
fredrik.blikset@geberit.com
joachimsorvik@outlook.com
483 29 652
936 66 060
U13Anders Mørk
Sindre Rødberg
anmork@gmail.com
sindre@fasit-grafisk.no
482 72 622
U12Magnus Guldbrandsenmagnus@menon.no986 02 780
JU11
U11Ken Thomleken@hybra.no982 48 890
U10Daniel Forsgren
Andreas Hed Larsen
forsgren_daniel@hotmail.com
andreashed@gmail.com
406 32 924
416 79 920
JU9
U9Zygmunt Rosada-Svendsen
Bård Delerud
zygmunt_svendsen@hotmail.com
baarddel@hotmail.com
924 56 905
450 58 590
U8Andreas Hed Larsenandreashed@gmail.com416 79 920
U7Joakim Lystadjoakimlystad@hotmail.com990 96 070
Konto for innbetaling av treningsavgifter (og lagkasser)1602 45 82500
Konto for innbetaling av medlemsavgifter1503 35 22735
Konto for innbetaling av Skøyte og hockeyskolen1602 45 82314
Konto for innbetaling av Camper1602 45 82314