Stadig flere jenter i Hasle Løren ishockey!

Vi har nå rundt 60 jenter som spiller ishockey i Hasle Løren, og er i stadig vekst. Hos oss får du muligheten til å utvikle deg under veiledning av gode trenere - og du får verdens beste venner. Prøv ishockey da vel! 

Vi trener mandager klokken 17.30-18.30, med oppmøte senest 17.00. 

På mandager deler vi isen i tre deler: en del for Jente skøyte og hockeyskolen, en del for de minste jentene (JU8 = født 2019 og senere) og en del for jenter født 2017 og 2018 (JU10) sammen med jenter født 2016 og 2015 (JU12)

Det eldste JU-laget JU14, jenter født 2014 og 2013 har to treninger i uken, henholdsvis mandag og søndag. 

Sesongen 2026/2027 har vi følgende lag som spiller kamper: JU8, JU10, JU12 og JU14. Se mer informasjon på sidene til det enkelte lag og kontaktinformasjon i nedtrekksmenyen "våre lag" + "våre lagenheter".

Vi trenger enda flere spillere, så ikke nøl med å ta kontakt med laglederne eller jenteansvarlig (se informasjon under). 

Jentene som ønsker det oppfordres også til å delta på treningene sammen med guttene på aldersbestemte lag ("U-lagene"), ta kontakt med lagleder på respektive lag.  


Mangler du utstyr? Vi har gratis utlån for de som starter, møt opp i god tid første gang du kommer så hjelper vi deg i gang!


Kontaktinformasjon

RolleNavnE-postMobiltelefon
Jenteansvarlig i Hasle Løren IshockeyRikke Lysenstøenrikketautra@gmail.com
90203658
Trener for JU14Patrick Olsen

Trener for JU14Frank Hernes

Trener jenter JU12Peter Tlstovic

Trener jenter JU12Sigurd Thoen

Trener jenter JU8/JU10/JU12Sofie Fjellvang

Trener jenter JU8/JU10Rikke Tautra Lysenstøen

Trener jenter JU8Gunnar Bloom

Trener jenter JU8Simen Dyb Berg

Hjelpetrener jenter 
Petter Bergstrøm

Hjelpetrener jenter 
Bogdan Yevchuk

Oversikt over lagledere på våre jentelag finnes i nedtrekksmenyen "våre lag" + "kontaktinformasjon".