Organisasjon


Besøksadresse:  
Hasle-Løren ishockey
Spireaveien 1
0580 Oslo
 
 
Organisasjonsnummer: 935 538 378
E-post: ishockey.yngres@hasle-loren.no
Styret   
LederKyrre Teisboishockey.yngres@hasle-loren.no  99555572
NestlederKlas Birkedalklastb@online.no
MedlemHarald Aga harald.aga@gmail.com 
MedlemKine Charlotte Bjerkland Kvellokine_charlotte@msn.com 
MedlemLine Kristoffersenokonomi-ishockey@hasle-loren.no 
MedlemRune Fjellvangrunfj@online.no 
MedlemAleksander Neumannaleks.neumann@hotmail.com 
VaraMaggy Martin Bliksettodu100@yahoo.fr 
VaraPia Eckmanpiaeck@gmail.com 
Roller
Sportslig lederNicklas Huddsl-ishockey@hasle-loren.no413 21 108
AktivitetslederSindre Jessensindre.jessen@outlook.com454 66 615
DommeransvarligBhavnish Methabhavnish.metha@gmail.com912 46 966
Målvaktsansvarlig
IsfordelerHarald Melandisfordeler@hasle-loren.no
Lagledere – sesongen 2021/22   
Damer eliteRune Fjellvangrunfj@online.no900 49 489
HL2 (4. div)Anders Smedsrød anders.smedsrod@no.lockton.com991 09 982
HL3 (5. div)Aksel Guerraaksel.guerra@gmail.com483 08 348
U21 (2.div)Gabriel Gervaisgabrielgervais90@gmail.com411 11 659
U18Thomas K. V. Smiththomas.k.v.smith@hotmail.com909 25 801 
U13Cecilie Nilsencecilienilsenpriv@gmail.com928 44 354
U12Klas Birkedalklastb@online.no922 04 210
U11Roar Figenschowrfigenschow@gmail.com456 79 465
U10Morten Kjønnø mkjonno@outlook.com481 18 388
U9Synne Leypoldt synne@itube.no918 80 291
U8Silje Gundersensiljegund@yahoo.no994 46 944
U7Line Kristoffersenlinejannicke@hotmail.com951 37 511
Hovedtrener: Sesongen 2021/22   
Damer eliteFrode Behnfrodbeh@online.no46943895
HL2 (4. div)Anders Smedsrødanders.smedsrod@no.lockton.com 991 09 982
HL3 (5. div)Aksel Guerraaksel.guerra@gmail.com483 08 348
U21 (2. div)Gabriel Gervaisgabrielgervais90@gmail.com411 11 659
U18Sindre Jessensindre.jessen@outlook.com454 66 615
U13Fredrik Bliksetfredrik.blikset@geberit.com483 29 652
U12Anders Mørkanmork@gmail.com482 72 622
U11Magnus Guldbrandsenmagnus@menon.no986 02 780
U10Ken Thomleken@hybra.no982 48 890
U9Daniel Forsgrenforsgren_daniel@hotmail.com406 32 924
U8Zygmunt Rosada-Svendsenzygmunt_svendsen@hotmail.com924 56 905
U8Bård Delerudbaarddel@hotmail.com450 58 590
U7
Konto for innbetaling av treningsavgifter (og lagkasser)1602 45 82500
Konto for innbetaling av medlemsavgifter1503 35 22735
Konto for innbetaling av Skøyte og hockeyskolen1602 45 82314
Konto for innbetaling av Camper1602 45 82314