Organisasjon


Besøksadresse:  
Hasle-Løren IL
Spireaveien 3
0580 Oslo
 
 
Organisasjonsnummer: 935538378
E-post: ishockey.yngres@hasle-loren.no
Styret   
LederHarald Loneharaldlone@gmail.com47994709
NestlederAnette Skottanette.o.skott@bi.no46410590
MedlemCasper Knapcasper@knap.no41698680
MedlemRoar Figenschowrfigenschow@gmail.com45679465
MedlemKine Charlotte Bjerklandkine_charlotte@msn.com98831420
MedlemKyrre Teisboisfordeler@hasle-loren.no99555572
VaraKlas Birkedalklastb@online.no92204210
    
Sportsligutvalg   
Jan Asplund     U18 trener og leder SU jan.asplund@scandinaviansportmanagement.com46702754356
Fredrik Blikset  trener U10fredrik.blikset@geberit.com  48329652
Anders Mørch  trener U11anders@lydhodenen.com48272622
Jonas Nygaard U21 trener og sportslig leder jonasnygaard87@gmail.com 41010398
    
Område:Kontaktperson:E-post:Tlf.:
SportsliglederJonas Nygaardjonasnygaard87@gmail.com41010398
Kiosk:Roar Figenschowrfigenschow@gmail.com45679465
Hockeyskole:Harald Loneskoyteskole@hasle-loren.no47994709
Hockeycamp:Casper Knapcasper@knap.no41698680
Lisens   
MedlemsregisterCasper Knapcasper@knap.no41698680
Forholdet til NIHFHarald Loneharaldlone@gmail.com47994709
Driftsleder ishallTorbjørn Elshøydriftsleder@hasle-loren.no92061962
Dommerkontakt:Bhavnish Methabhavnish.mehta@gmail.com91246966
IsfordelingFrederick Kyrre Teisboisfordeler@hasle-loren.no99555572
JenteansvarligKine Charlotte Bjerklandkine_charlotte@msn.com98831420
Dugnad Kine Charlotte Bjerklandkine_charlotte@msn.com98831420
Hjemmeside:Morten Rognaldsenmorten@hasle-loren.no90023070
    
Lagleder: Sesongen 2019/20  
A-lagetMagnus Færøymagnus.faeroy@hasle-loren.no98055616
Damer eliteRune Fjellvangrunfj@online.no90049489
HL2 (4. div)Monica Stenholen  mosten@ous-hf.no90289181
HL3 (6. div)Eirik Lyssandlyssand.eirik@gmail.com 
HL3 (6. div)Aksel Guerraaksel.guerra@gmail.com48308348
U21 (2.div)Pål André Syrristpasyrrist@gmail.com90174670
U18Michael Mallingmalling@live.no90531313
U12Casper Knapcasper@knap.no41698680
U11Cecilie Nilsencecilienilsenpriv@gmail.com 
U10Klas Birkedalklastb@online.no92204210
U9Roar Figenschowrfigenschow@gmail.com45679465
U8Morten Kjønno mkjonno@outlook.com48118388
    
Hovedtrener: Sesongen 2019/20  
A-lagetRobert Johansen  
Damer eliteJørgen Salstenjorgen.salsten@hasle-loren.no91739142
HL2 (4. div)   
HL3 (6. div)Aksel Guerraaksel.guerra@gmail.com 
U21 (2. div)Jonas Nygårdjonasnygaard87@gmail.com41010398
U18Jan Asplund     jan.asplund@scandinaviansportmanagement.com46702754356
U12Åge Christoffersen aagchri@online.no 
U11Fredrik Blikset fredrik.blikset@geberit.com48329652
U10Anders Mørkanmork@gmail.com48272622
U9Magnus Guldbrandsenmagnus@menon.no98602780
U9 assRune Bjørnsonrune.ror69@gmail.com91913674
U8Ken Thomle 98248890
    
Målvaktsansvarlig Eddie Romseteddie.romset@bos.no90510753
    
Konto for innbetaling av treningsavgifter (og lagkasser)1602 45 82500 
Konto for innbetaling av medlemsavgifter1503 35 22735 
Konto for innbetaling av Skøyte og hockeyskolen1602 45 82314 
Konto for innbetaling av Camper1602 45 82314