Organisasjon


Besøksadresse:  
Hasle-Løren IL
Spireaveien 3
0580 Oslo
 
 
Organisasjonsnummer: 935538378
E-post: ishockey.yngres@hasle-loren.no
Styret      
Leder Harald Lone haraldlone@gmail.com 47994709
Nestleder Anette Skott anette.o.skott@bi.no 46410590
Medlem Casper Knap casper@knap.no 41698680
Medlem Roar Figenschow rfigenschow@gmail.com 45679465
Medlem Kine Charlotte Bjerkland kine_charlotte@msn.com  
Medlem Kyrre Teisbo isfordeler@hasle-loren.no 99555572
Vara Klas Birkedal klastb@online.no 92204210
       
Sportsligutvalg      
Jan Asplund      U18 trener og leder SU  jan.asplund@scandinaviansportmanagement.com +46702754356
Fredrik Blikset   trener U10 fredrik.blikset@geberit.com   48329652
Anders Mørch   trener U11 anders@lydhodenen.com 48272622
Jonas Nygaard  U21 trener og sportslig leder  jonasnygaard87@gmail.com   41010398
       
Område: Kontaktperson: E-post: Tlf.:
Sportsligleder Jonas Nygaard jonasnygaard87@gmail.com 41010398
Kiosk: Roar Figenschow rfigenschow@gmail.com 45679465
Hockeyskole: Harald Lone skoyteskole@hasle-loren.no 47994709
Hockeycamp: Casper Knap casper@knap.no 41698680
Lisens Morten Rognaldsen morten@hasle-loren.no 90023070
Medlemsregister Casper Knap casper@knap.no 41698680
Forholdet til NIHF Harald Lone haraldlone@gmail.com 47994709
Driftsleder ishall Torbjørn Elshøy driftsleder@hasle-loren.no 92061962
Dommerkontakt: Bhavnish Metha bhavnish.metha@gmail.com 91246966
Isfordeling Frederick Kyrre Teisbo isfordeler@hasle-loren.no 99555572
Dugnad (kioskliste) Roar Figenschow rfigenschow@gmail.com 45679465
Hjemmeside: Morten Rognaldsen morten@hasle-loren.no 90023070
       
Lagleder: Sesongen 2018/19    
A-laget Magnus Færøy magnus.faeroy@hasle-loren.no 98055616
Damer elite Ahn Kolsrud ahn@lifi.no 45831906
HL2 (4. div)      
HL3 (6. div) Eirik Lyssand lyssand.eirik@gmail.com  
HL3 (6. div) Aksel Guerra aksel.guerra@gmail.com 48308348
U21 (2 div) Kjersti Døviken flinkekjersti@gmail.com 95205548
U18 Michael Malling malling@live.no 90531313
U12 Casper Knap casper@knap.no 41698680
U11 Cecilie Nilsen cecilienilsenpriv@gmail.com  
U10 Klas Birkedal klastb@online.no 92204210
U9 Roar Figenschow rfigenschow@gmail.com 45679465
       
Hovedtrener: Sesongen 2018/19    
A-laget Robert Johansen    
Damer elite Jørgen Salsten jorgen.salsten@hasle-loren.no 91739142
HL2 (4. div)      
HL3 (6. div) Aksel Guerra aksel.guerra@gmail.com  
U21 (2. div) Jonas Nygård jonasnygaard87@gmail.com 41010398
U18 Jan Asplund      jan.asplund@scandinaviansportmanagement.com +46702754356
U12 Åge Christoffersen  aagchri@online.no  
U11 Fredrik Blikset  fredrik.blikset@geberit.com 48329652
U10 Anders Mørk anmork@gmail.com 48272622
U9 Magnus Guldbrandsen magnus@menon.no 98602780
U9 ass Rune Bjørnson rune.ror69@gmail.com 91913674
Målvaktsansvarlig Bror Marius Lidström bror.lidstrom@gmail.com 93264411
       
Konto for innbetaling av treningsavgifter (og lagkasser) 1602 45 82500  
Konto for innbetaling av medlemsavgifter 1503 35 22735  
Konto for innbetaling av Skøyte og hockeyskolen 1602 45 82314  
Konto for innbetaling av Camper 1602 45 82314