Organisasjon


Besøksadresse:  
Hasle-Løren IL
Spireaveien 3
0580 Oslo
 
 
Organisasjonsnummer: 935538378
E-post: ishockey.yngres@hasle-loren.no

 

Funksjon: Kontaktperson: E-post: Telefon: Valgt:
Styreleder Juniorstyret: Jørgen Salsten jorgen.salsten@hasle-loren.no 91739142 (2017-18)
Nestleder Juniorstyret: Stian Langeli stian.langeli@getmail.no 91813631 (2016-17)
Medlem Juniorstyret: Renate Torrissen rlillestol@deloitte.no 97180232 (2016-17)
Medlem Juniorstyret: Lone Christoffersen lonejohannessen@hotmail.com 93443310 (2017-18)
Medlem Juniorstyret: Tor Andresen tor.andresen@statsbygg.no 91515696 (2016-17)
Medlem Juniorstyret: Christian Solberg christian.solberg@pingvinklima.no 91341840 (2017-18)
Medlem Juniorstyret: Casper Knap casper@knap.no 41698680 (2017-18)
Vara Juniorstyret: Tommy Karlsen karlsen706@gmail.com 90871310 (2016-17)
Område: Kontaktperson: E-post: Tlf.:
Kiosk: Tor Andresen tor.andresen@statsbygg.no 91515696
Hockeyskole: Kjersti Døviken skoyteskole@hasle-loren.no 95205548
Hockeycamp: Casper Knap casper@knap.no 41698680
Cuper: Jørn Henrik Andersen jorn.andersen@vikenfiber.no 90130866
Lisens Morten Rognaldsen morten@hasle-loren.no 90023070
Medlemsregister Renate Torrissen rlillestol@deloitte.no 97180232
Forholdet til NIHF Jørgen Salsten jorgen.salsten@hasle-loren.no 91739142
Driftsleder ishall Torbjørn Elshøy driftsleder@hasle-loren.no 92061962
Kontaktpunkt dommere Jonas Castellanos jonas.castellanos@live.no 45497820
Isfordeling Morten Rognaldsen morten@hasle-loren.no 90023070
Dugnad (kioskliste) Tor Andresen tor.andresen@statsbygg.no 91515696
Hjemmeside: Morten Rognaldsen morten@hasle-loren.no 90023070
Lagleder: Sesongen 2017/18
Damer elite/damer2 Rune Fjellvang runfj@online.no 90049489
HL2 (3. div) Trond Joakimsen trond.joakimsen@dhl.com 41517445
HL3 (4. div) Eirik Lyssand lyssand.eirik@gmail.com  
U20 Lone Christoffersen lonejohannessen@hotmail.com 93443310
U18 Kjersti Døviken Kjersti@99x.no 95205548
U16 ——————  ——————–  ——–
U15 Liv Hilde Andresen liv-hilde.andresen2@vikenfiber.no  95167191
U14 William Harper Hjelmaas williamhh@live.com 95858357
U13 Steinar Jensen steinar.m.jensen@gmail.com 99704917
U12 Rune Kirkfoss rune.kirkfoss@oras.no 91752787
U11 Mads Strøm Kopperud mskopperud@gmail.com 98648701
U10 Casper Knap casper@knap.no 41698680
U9 Anne Sofie Morsund a.s.morsund@gmail.com  
U8-U7 Kommer    

 

Hovedtrener: Sesongen 2017/18
Damer elite / damer2 Jørgen Salsten jorgen.salsten@hasle-loren.no 91739142
HL2 (3. div)      
HL3 (4. div)      
U20 Harald Lone harald.lone@scandinaviansportmanagement.com 47994709
U18 Andreas Granlund andreas.granlund@getmail.no 98647478
U16 ——————-  ———————- ———
U15 Tommy Anderson tommy.anderson@gas.no 97006055
U14 Geir Syversen gsyv@hotmail.com 92232711
U13 Jan Erik Kristoffersen janekristoffersen@gmail.com 92222404
U12 Frank Hermann Hernes frank.hernes@kreftforeningen.no 95786325
U11 Oliver Verner-Carlsson overnercarlsson@outlook.com 94191157
U10 Åge Christoffersen aagchri@online.no  
U9 Fredrik Blikset fredrik.blikset@geberit.com  48329652
U8-U7 Kommer    
Keepertrener Eddie Romset eddie.romset@bos.no  90510753
Konto for innbetaling av treningsavgifter (og lagkasser) 1602 45 82500
Konto for innbetaling av medlemsavgifter 1503 35 22735
Konto for innbetaling av Skøyte og hockeyskolen 1602 45 82314
Konto for innbetaling av Camper 1602 45 82314