Organisasjon


Besøksadresse:  
Hasle-Løren IL
Spireaveien 3
0580 Oslo
 Organisasjonsnummer: 935538378
E-post: ishockey.yngres@hasle-loren.no
Funksjon: Kontaktperson: E-post: Telefon: Valgt
Styreleder Juniorstyret: Jørgen Salsten jorgen.salsten@hasle-loren.no 91739142 (2017-18)
Nestleder Juniorstyret: Stian Langeli stian.langeli@getmail.no 91813631 (2016-17)
Medlem Juniorstyret: Renate Torrissen rlillestol@deloitte.no 97180232 (2016-17)
Medlem Juniorstyret: Lone Christoffersen lonejohannessen@hotmail.com 93443310 (2017-18)
Medlem Juniorstyret: Tor Andresen tor.andresen@statsbygg.no 91515696 (2016-17)
Medlem Juniorstyret: Christian Solberg christian.solberg@pingvinklima.no 91341840 (2017-18)
Medlem Juniorstyret: Casper Knap casper@knap.no 41698680 (2017-18)
Vara Juniorstyret: Tommy Karlsen karlsen706@gmail.com 90871310 (2016-17)
Område: Kontaktperson: E-post: Tlf.:
Kiosk: Tor Andresen tor.andresen@statsbygg.no 91515696
Hockeyskole: Kjersti Døviken skoyteskole@hasle-loren.no 95205548
Hockeycamp: Casper Knap casper@knap.no 41698680
Cuper: Jørn Henrik Andersen jorn.andersen@vikenfiber.no 90130866
Lisens Morten Rognaldsen morten@hasle-loren.no 90023070
Medlemsregister Morten Rognaldsen morten@hasle-loren.no 90023070
Forholdet til NIHF Jørgen Salsten jorgen.salsten@hasle-loren.no 91739142
Driftsleder ishall Torbjørn Elshøy driftsleder@hasle-loren.no 92061962
Kontaktpunkt dommere Jonas Castellanos jonas.castellanos@live.no 45497820
Isfordeling Morten Rognaldsen morten@hasle-loren.no 90023070
Dugnad (kioskliste) Tor Andresen tor.andresen@statsbygg.no 91515696
Hjemmeside: Morten Rognaldsen morten@hasle-loren.no 90023070
Lagleder: Sesongen 2016/17
Damer elite/damer2 Rune Fjellvang runfj@online.no 90049489
HL2 (3. div) Jakop Nielsen jakop.nielsen@gmail.com
HL3 (4. div) Eirik Lyssand lyssand.eirik@gmail.com
U20 Lone Christoffersen lonejohannessen@hotmail.com 93443310
U18 Kjersti Døviken Kjersti@99x.no 95205548
U16 ——————  ——————–  ——–
U15 ——————  ——————–  ——–
U14 William Harper Hjelmaas williamhh@live.com 95858357
U13 William Harper Hjelmaas williamhh@live.com 95858357
U12 Jørn Andersen jorn.andersen@vikenfiber.no 90130866
U11 Rune Kirkfoss rune.kirkfoss@oras.no 91752787
U10 Mads Strøm Kopperud mskopperud@gmail.com 98648701
U9 Casper Knap casper@knap.no 41698680
U8-U7 Anne Sofie Morsund a.s.morsund@gmail.com
Hovedtrener: Sesongen 2016/17
Damer elite / damer2 Jørgen Salsten jorgen.salsten@hasle-loren.no 91739142
HL2 (3. div)
HL3 (4. div)
U20 Peter Sundberg   ——————— 90750491
U18 Andreas Granlund andreas.granlund@getmail.no 98647478
U16 ——————-  ———————- ———
U15 ——————-  ———————- ———
U14 Tommy Anderson tommy.anderson@gas.no 97006055
U13 Anders Johansen andjo@online.no 91695225
U12 Geir Syversen gsyv@hotmail.com 92232711
U11 Stian Kraft stiankraft@hotmail.com 93432644
U10 Oliver Verner-Carlsson overnercarlsson@outlook.com 94191157
U9 Åge Christoffersen aagchri@online.no
U8-U7 Fredrik Blikset fredrik.blikset@geberit.com  48329652
Keepertrener Eddie Romset eddie.romset@bos.no  90510753

 

Konto for innbetaling av treningsavgifter (og lagkasser) 1602 45 82500
Konto for innbetaling av medlemsavgifter 1503 35 22735
Konto for innbetaling av Skøyte og hockeyskolen 1602 45 82314
Konto for innbetaling av Camper 1602 45 82314