Organisasjon


Besøksadresse:  
Hasle-Løren IL
Spireaveien 3
0580 Oslo
Organisasjonsnummer: 935538378
E-post: ishockey.yngres@hasle-loren.no
Funksjon: Kontaktperson: E-post: Telefon: Valgt:
Styreleder Juniorstyret: Jørgen Salsten jorgen.salsten@hasle-loren.no 91739142 (2017-18)
Nestleder Juniorstyret: Stian Langeli stian.langeli@getmail.no 91813631 (2018-19)
Medlem Juniorstyret: Lone Christoffersen lonejohannessen@hotmail.com 93443310 (2017-18)
Medlem Juniorstyret: Tor Andresen tor.andresen@statsbygg.no 91515696 (2018-19)
Medlem Juniorstyret: Casper Knap casper@knap.no 41698680 (2017-18)
Medlem Juniorstyret: Bodil Lunde bodillu@online.no 90202301 (2018-19)
Medlem Juniorstyret: Lena Hansen lena.hansen@rema.no 92224015 (2018-19)
Medlem Juniorstyret: Cecilie Espensen cecilie.espensen@tara.no 92050675 (2018-19)
Vara Juniorstyret: Tommy Karlsen karlsen706@gmail.com 90871310
Område: Kontaktperson: E-post: Tlf.:
Kiosk: Tor Andresen tor.andresen@statsbygg.no 91515696
Hockeyskole: Kjersti Døviken skoyteskole@hasle-loren.no 95205548
Hockeycamp: Casper Knap casper@knap.no 41698680
Cuper:
Lisens Morten Rognaldsen morten@hasle-loren.no 90023070
Medlemsregister Lena Hansen lena.hansen@rema.no 92224015
Forholdet til NIHF Jørgen Salsten jorgen.salsten@hasle-loren.no 91739142
Driftsleder ishall Torbjørn Elshøy driftsleder@hasle-loren.no 92061962
Dommerkontakt:
ass. dommerkontakt:
Daiva Kristina Olsen
Raymond Olsen
daiva.kristina.olsen@gmail.com
R72olsen@gmail.com
45854145
94002742
Isfordeling Oliver Verner-Carlsson overnercarlsson@outlook.com 94191157
Dugnad (kioskliste) Tor Andresen tor.andresen@statsbygg.no 91515696
Hjemmeside: Morten Rognaldsen morten@hasle-loren.no 90023070

 

Lagleder: Sesongen 2018/19
A-laget Magnus Færøy magnus.faeroy@hasle-loren.no 98055616
Damer elite / damer2 Rune Fjellvang runfj@online.no 90049489
HL2 (3. div) Trond Joakimsen  trond.joakimsen@dhl.com 41517445
HL3 (4. div) Eirik Lyssand
Aksel Guerra
lyssand.eirik@gmail.com
aksel.guerra@gmail.com
48308348
U20 Lone Christoffersen lonejohannessen@hotmail.com 93443310
U21 Kjersti Døviken kjersti@99x.no 95205548
U18 Cecilie Mikkelborg Solberg cecilie.mikkelborg.solberg@getmail.no 95705232
U16 Liv Hilde Andresen liv-hilde.andresen2@vikenfiber.no 95167191
U15
U14 Thomas Holth thomas@holth.net 95122147
U13 Rune Kirkfoss rune.kirkfoss@oras.no 91752787
U12 Mads Strøm Kopperud mskopperud@gmail.com 98648701
U11 Casper Knap casper@knap.no 41698680
U10 Anne Sofie Morsund a.s.morsund@gmail.com
U9 Klas Birkedal klastb@online.no 92204210
U8 Roar Figenschow rfigenschow@gmail.com 45679465
U7
Hovedtrener: Sesongen 2018/19
A-laget Philip Juell coach.juell@gmail.com
Damer elite
HL2 (3. div)
HL3 (4. div) Aksel Guerra aksel.guerra@gmail.com
U21
U18 Andreas Granlund andreas.granlund@getmail.no 98647478
U16 Frode Behn frodbeh@online.no 46943895
U15
U14
U13 Frank Hermann Hernes frank.hernes@kreftforeningen.no 95786325
U12 Oliver Verner-Carlsson overnercarlsson@outlook.com 94191157
U11 Åge Christoffersen  aagchri@online.no
U10 Fredrik Blikset  fredrik.blikset@geberit.com 48329652
U9 Anders Mørk anmork@gmail.com 48272622
U8 Magnus Guldbrandsen magnus@menon.no 98602780
U8 ass Rune Bjørnson rune.ror69@gmail.com 91913674
Keepertrener Eddie Romset eddie.romset@bos.no 90510753
Keepertrener Bror Marius Lidstöm bror.lidstrom@gmail.com 93264411
Konto for innbetaling av treningsavgifter (og lagkasser) 1602 45 82500
Konto for innbetaling av medlemsavgifter 1503 35 22735
Konto for innbetaling av Skøyte og hockeyskolen 1602 45 82314
Konto for innbetaling av Camper 1602 45 82314