Organisasjon


Besøksadresse:  
Hasle-Løren IL
Spireaveien 3
0580 Oslo
 
 
Organisasjonsnummer: 935538378
E-post: ishockey.yngres@hasle-loren.no
Styret   
Leder   
NestlederKyrre Teisboisfordeler@hasle-loren.no 99555572
Medlem   
MedlemKlas Birkedalklastb@online.no 
MedlemHarald Agaharald.aga@gmail.com 
Medlem   
MedlemKine Charlotte Bjerklandkine_charlotte@msn.com 
VaraAksel Guerraaksel.guerra@gmail.com 
VaraPia Eckmanpiaeck@gmail.com 
Lagleder: Sesongen 2020/21   
A-lagetMagnus Færøymagnus.faeroy@hasle-loren.no98055616
Damer eliteRune Fjellvangrunfj@online.no90049489
HL2 (4. div)Anders Smedsrød anders.smedsrod@no.lockton.com99109982
HL3 (6. div)Eirik Lyssandlyssand.eirik@gmail.com 
HL3 (6. div)Aksel Guerraaksel.guerra@gmail.com48308348
U21 (2.div)Pål André Syrristpasyrrist@gmail.com90174670
U18Sportslig utvalg  
U13Casper Knapcasper@knap.no41698680
U12Cecilie Nilsencecilienilsenpriv@gmail.com 
U11Klas Birkedalklastb@online.no92204210
U10Roar Figenschowrfigenschow@gmail.com45679465
U9Morten Kjønno mkjonno@outlook.com48118388
U8Synne Leypoldt synne@itube.no91880291
U7Silje Gundersensiljegund@yahoo.no99446944
Hovedtrener: Sesongen 2020/21   
A-lagetRobert Johansen  
Damer eliteFrode Behnfrodbeh@online.no46943895
HL2 (4. div)   
HL3 (6. div)Aksel Guerraaksel.guerra@gmail.com 
U21 (2. div)Nicklas Huddnicklas.hudd@gmail.com41321108
U18Sindre Jessensindre.jessen@outlook.com45466615
U13Sindre Jessensindre.jessen@outlook.com45466615
U12Fredrik Blikset fredrik.blikset@geberit.com48329652
U11Anders Mørkanmork@gmail.com48272622
U10Magnus Guldbrandsenmagnus@menon.no98602780
U9Ken Thomleken@hybra.no98248890
U8   
U7   
MålvaktsansvarligEddie Romseteddie.romset@bos.no90510753
Konto for innbetaling av treningsavgifter (og lagkasser)1602 45 82500
Konto for innbetaling av medlemsavgifter1503 35 22735
Konto for innbetaling av Skøyte og hockeyskolen1602 45 82314
Konto for innbetaling av Camper1602 45 82314
Konto for innbetaling av treningsavgifter (og lagkasser)1602 45 82500
Konto for innbetaling av medlemsavgifter1503 35 22735
Konto for innbetaling av Skøyte og hockeyskolen1602 45 82314
Konto for innbetaling av Camper1602 45 82314